جستجو
جشن میلاد  موعود جهانی تمام ادیان
۱۴۰۲ جمعه ۴ اسفند |  Friday, February 23, 2024
جشن میلاد موعود جهانی تمام ادیان
جشن میلاد موعود جهانی تمام ادیان
مبعث حضرت محمد
۱۴۰۲ جمعه ۲۰ بهمن |  Friday, February 9, 2024
مبعث حضرت محمد
سالن اجتماعات کلیسای یونایتد
سال نو میلادی در کلیسای یونایتد
۱۴۰۲ جمعه ۱۵ دي |  Friday, January 5, 2024
سال نو میلادی در کلیسای یونایتد
موضوع سخنرانی حضرت مسیح درچشم و دل مولانا و شمس
کارگاه حضوری راز و رازدانی در تهران
۱۴۰۲ يکشنبه ۱۲ آذر |  Sunday, December 3, 2023
کارگاه حضوری راز و رازدانی در تهران
کارگاه حضوری جهان و انسان راز آلود در اندیشه مولانا در تهران
برنامه آنلاین به مناسبت تولد پیامبر
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۱ مهر |  Tuesday, October 3, 2023
برنامه آنلاین به مناسبت تولد پیامبر
برنامه آنلاین به مناسبت تولد پیامبر
گردهمایی به مناسبت بزرگداشت مولانا
۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر |  Saturday, September 30, 2023
گردهمایی به مناسبت بزرگداشت مولانا
بزرگداشت مولانا
برنامه آنلاین از طریق اپ Zoom
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند |  Monday, March 4, 2024
برنامه آنلاین از طریق اپ Zoom
عقل ستیزی و عقل گریزی در مدرسه ی مولانا
مثنوی خوانی در محضر مولانا
۱۴۰۲ جمعه ۱۳ مرداد |  Friday, August 4, 2023
مثنوی خوانی در محضر مولانا
تفسیر مثنوی معنوی و غزلیات شمس
کارگاه مثنوی خوانی
۱۴۰۲ جمعه ۱۰ شهريور |  Friday, September 1, 2023
کارگاه مثنوی خوانی
حضوری
مراسم همياران اكادمي فرهنگي مولانا
۱۴۰۲ جمعه ۲۴ آذر |  Friday, December 15, 2023
مراسم همياران اكادمي فرهنگي مولانا
ما همياران اكادمي فرهنگي مولانا مراسم كوچكي را ترتيب داديم اميدواريم تسلي خاطري باشد براي استاد عزيزمان. جناب دكتر كوهپايه
شرح و بررسی مثنوی معنوی دفتر چهارم
۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين |  Monday, April 15, 2024
شرح و بررسی مثنوی معنوی دفتر چهارم
شرح و بررسی مثنوی معنوی
نگاه مولانا به ولایت عرفانی
۱۴۰۱ يکشنبه ۲۶ تير |  Sunday, July 17, 2022
نگاه مولانا به ولایت عرفانی
آنلاین
مراسم افطار
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۷ فروردين |  Thursday, April 6, 2023
مراسم افطار
مراسم افطار(دعوت به ضیافت رحمانی)
کارگاه مثنوی خوانی در محضر مولانا
۱۴۰۲ جمعه ۲۴ شهريور |  Friday, September 15, 2023
کارگاه مثنوی خوانی در محضر مولانا
برنامه حضوری
حمایت و جبران مالی از سایت و فعالیت های آکادمی فرهنگی مولانا
۱۴۰۲ يکشنبه ۱۰ دي |  Sunday, December 31, 2023
حمایت و جبران مالی از سایت و فعالیت های آکادمی فرهنگی مولانا
حمایت و جبران مالی از سایت و فعالیت های آکادمی فرهنگی مولانا
قابل توجه همراهان  آکادمی فرهنگی مولانا
۱۴۰۰ شنبه ۱۶ بهمن |  Saturday, February 5, 2022
قابل توجه همراهان آکادمی فرهنگی مولانا
با توجه به وجود ویروس کرونا تا اطلاعیه بعدی تمامی مراسم و کلاس های آکارمی فرهنگی مولانا به صورت آنلاین برگزار می گردد .
برنامه های آنلاین ویژه ماه رمضان
۱۴۰۲ سه شنبه ۲۲ اسفند |  Tuesday, March 12, 2024
برنامه های آنلاین ویژه ماه رمضان
برنامه های آنلاین ویژه ماه رمضان در اپلیکیشن زوم و یوتویوب
برنامه های آنلاین آکادمی فرهنگی مولانا
۱۴۰۱ جمعه ۱۰ تير |  Friday, July 1, 2022
برنامه های آنلاین آکادمی فرهنگی مولانا
منازل عرفان و مقامات عارفان
قابل توجه همراهان همیشگی آکادمی فرهنگی مولانا
۱۴۰۱ جمعه ۲۶ فروردين |  Friday, April 15, 2022
قابل توجه همراهان همیشگی آکادمی فرهنگی مولانا
برنامه های حضوری و آنلاین ماه مبارک رمضان
میلاد پیامبر
۱۴۰۱ جمعه ۲۲ مهر |  Friday, October 14, 2022
میلاد پیامبر
فرعون وآل فرعون در جامعه ی ما عوامل حیات و مرگ دولت ها